Türkiye Okçuluk Federasyonun 2023 yılı faaliyet programında yer alan turnuva, Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 77 kulüpten 399 atletin uğraş ettiği turnuvada dereceye giren sportmen ve kadrolar şöyle:
Klasik Yay Erkek Grup:
Altın: Berkay Akkoyun, Ali Aydın, Mete Gazoz
Gümüş: Musa Arzuman, Harun Kırmızıtaş, Muhammed Abdullah Yıldırmış
Bronz: Oğuzhan Küçük, Efe Gürkan Maraş, Ulaş Berkim Tümer
Klasik Yay Bayan Kadro:
Altın: Yasemin Ecem Anagöz, Zeynep Köse, Elisa Grace Rohwedder
Gümüş: Zeynep Bilbey, Nazlı Didem Göçmen, Ceren Koçur
Bronz: Gökçe Ersoy, Şuheda Güneri, Sıla Özdemir
Klasik Yay Karışık Kadro:
Altın: Zeynep Barbaros, Ayaz Kocagöz
Gümüş: Fatma Maraşlı, Kamil Türkmen
Bronz: Aslı Er, Mesut Sapmaz
Klasik Yay Erkek:
Altın: Ulaş Berkim Tümer
Gümüş: Mete Gazoz
Bronz: Merih Sımav
Klasik Yay Bayan:
Altın: Zeynep Köse
Gümüş: Fatma Maraşlı
Bronz: Gizem Özkan
Makaralı Yay Erkek Ekip:
Altın: Efe Dırıl, Kerem Efe Sütsever, Yakup Yıldız
Gümüş: Abdullah Aslım, Kerem Çelik, Kubilay Özdemir
Bronz: Halit Ömer Dağ, Furkan Oruç, Kemal Özkan
Makaralı Yay Bayan Grup:
Altın: Ayşenur Fenerci, Emine Rabia Oğuz, İpek Tomruk
Gümüş: Dilara Abbasoğlu, Irmak Sarıhan, Begüm Yuva
Bronz: Hazal Burun, Ecesu Demircan, Songül Lök
Makaralı Yay Karışık Ekip:
Altın: Hazal Burun, Emircan Haney
Gümüş: Emine Rabia Oğuz, Furkan Oruç
Bronz: Şeyma Karakuş, Hükümran Uslu
Makaralı Yay Erkek:
Altın: Kubilay Özdemir
Gümüş: Batuhan Akçaoğlu
Bronz: Muhammed Yetim
Makaralı Yay Bayan:
Altın: Yeşim Bostan Uçar
Gümüş: Dilara Abbasoğlu
Bronz: Begüm Yuva
Klasik Yay 21 Yaş Altı Erkek:
Altın: Muhammed Abdullah Yıldırmış
Gümüş: Berkay Akkoyun
Bronz: Harun Kırmızıtaş
Klasik Yay 21 Yaş Altı Bayan:
Altın: Aslı Er
Gümüş: Zeynep Köse
Bronz: Dünya Yenihayat
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Erkek:
Altın: Efe Dırıl
Gümüş: Halit Ömer Dağ
Bronz: Kubilay Özdemir
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Bayan:
Altın: Hazal Burun
Gümüş: İnci Saracık
Bronz: Irmak Yüksek
Klasik Yay 21 Yaş Altı Erkek Kadro:
Altın: Harun Kırmızıtaş, Ömer Faruk Yıldırmış, Muhammed Abdullah Yıldırmış
Gümüş: Burak Çayırhan, Yunus Emre İspır, Faruk Topuz
Bronz: Yavuz Çavuşoğlu, Mustafa Buğrahan Çoban, Arda Ege Dönmezgüç
Klasik Yay 21 Yaş Altı Bayan Grup:
Altın: Aslı Er, Duru Uluçay, Kübra Yalçın
Gümüş: Zeynep Bilbey, Nazlı Didem Göçmen, Ceren Koçur
Bronz: Gökçe Ersoy, Şuheda Güneri, Sıla Özdemir
Klasik Yay 21 Yaş Altı Karışık Kadro:
Altın: Nisanur Pınar, Muhammed Abdullah Yıldırmış
Gümüş: Defne Derebaşı, Yunus Emre İspır
Bronz: Fatma Maraşlı, Kamil Türkmen
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Erkek Ekip:
Altın: Halit Ömer Dağ, Berat Emin Er, Kemal Özkan
Gümüş: Gökay Altıntaş, Noyan Çerçi, Eren Kırca
Bronz: Abdullah Aslım, Kerem Çelik, Kubilay Özdemir
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Bayan Ekip:
Altın: Dilara Abbasoğlu, Irmak Sarıhan, Begüm Yuva
Gümüş: Hazal Burun, Ecesu Demircan, Ceyda Kömür
Bronz: Elif Doğan, Beyza Karakuş, Şeyma Karakuş
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Karışık Ekip:
Altın: Ayşenur Fenerci, Halit Ömer Dağ
Gümüş: Emine Azra Yılmaz, Batuhan Levent Sağlam
Bronz: Şeyma Karakuş, Yunus Emre Arslan
Türkiye Okçuluk Federasyonun 2023 yılı faaliyet programında yer alan turnuva, Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 77 kulüpten 399 atletin uğraş ettiği turnuvada dereceye giren sportmen ve kadrolar şöyle:
Klasik Yay Erkek Grup:
Altın: Berkay Akkoyun, Ali Aydın, Mete Gazoz
Gümüş: Musa Arzuman, Harun Kırmızıtaş, Muhammed Abdullah Yıldırmış
Bronz: Oğuzhan Küçük, Efe Gürkan Maraş, Ulaş Berkim Tümer
Klasik Yay Bayan Kadro:
Altın: Yasemin Ecem Anagöz, Zeynep Köse, Elisa Grace Rohwedder
Gümüş: Zeynep Bilbey, Nazlı Didem Göçmen, Ceren Koçur
Bronz: Gökçe Ersoy, Şuheda Güneri, Sıla Özdemir
Klasik Yay Karışık Kadro:
Altın: Zeynep Barbaros, Ayaz Kocagöz
Gümüş: Fatma Maraşlı, Kamil Türkmen
Bronz: Aslı Er, Mesut Sapmaz
Klasik Yay Erkek:
Altın: Ulaş Berkim Tümer
Gümüş: Mete Gazoz
Bronz: Merih Sımav
Klasik Yay Bayan:
Altın: Zeynep Köse
Gümüş: Fatma Maraşlı
Bronz: Gizem Özkan
Makaralı Yay Erkek Ekip:
Altın: Efe Dırıl, Kerem Efe Sütsever, Yakup Yıldız
Gümüş: Abdullah Aslım, Kerem Çelik, Kubilay Özdemir
Bronz: Halit Ömer Dağ, Furkan Oruç, Kemal Özkan
Makaralı Yay Bayan Grup:
Altın: Ayşenur Fenerci, Emine Rabia Oğuz, İpek Tomruk
Gümüş: Dilara Abbasoğlu, Irmak Sarıhan, Begüm Yuva
Bronz: Hazal Burun, Ecesu Demircan, Songül Lök
Makaralı Yay Karışık Ekip:
Altın: Hazal Burun, Emircan Haney
Gümüş: Emine Rabia Oğuz, Furkan Oruç
Bronz: Şeyma Karakuş, Hükümran Uslu
Makaralı Yay Erkek:
Altın: Kubilay Özdemir
Gümüş: Batuhan Akçaoğlu
Bronz: Muhammed Yetim
Makaralı Yay Bayan:
Altın: Yeşim Bostan Uçar
Gümüş: Dilara Abbasoğlu
Bronz: Begüm Yuva
Klasik Yay 21 Yaş Altı Erkek:
Altın: Muhammed Abdullah Yıldırmış
Gümüş: Berkay Akkoyun
Bronz: Harun Kırmızıtaş
Klasik Yay 21 Yaş Altı Bayan:
Altın: Aslı Er
Gümüş: Zeynep Köse
Bronz: Dünya Yenihayat
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Erkek:
Altın: Efe Dırıl
Gümüş: Halit Ömer Dağ
Bronz: Kubilay Özdemir
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Bayan:
Altın: Hazal Burun
Gümüş: İnci Saracık
Bronz: Irmak Yüksek
Klasik Yay 21 Yaş Altı Erkek Kadro:
Altın: Harun Kırmızıtaş, Ömer Faruk Yıldırmış, Muhammed Abdullah Yıldırmış
Gümüş: Burak Çayırhan, Yunus Emre İspır, Faruk Topuz
Bronz: Yavuz Çavuşoğlu, Mustafa Buğrahan Çoban, Arda Ege Dönmezgüç
Klasik Yay 21 Yaş Altı Bayan Grup:
Altın: Aslı Er, Duru Uluçay, Kübra Yalçın
Gümüş: Zeynep Bilbey, Nazlı Didem Göçmen, Ceren Koçur
Bronz: Gökçe Ersoy, Şuheda Güneri, Sıla Özdemir
Klasik Yay 21 Yaş Altı Karışık Kadro:
Altın: Nisanur Pınar, Muhammed Abdullah Yıldırmış
Gümüş: Defne Derebaşı, Yunus Emre İspır
Bronz: Fatma Maraşlı, Kamil Türkmen
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Erkek Ekip:
Altın: Halit Ömer Dağ, Berat Emin Er, Kemal Özkan
Gümüş: Gökay Altıntaş, Noyan Çerçi, Eren Kırca
Bronz: Abdullah Aslım, Kerem Çelik, Kubilay Özdemir
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Bayan Ekip:
Altın: Dilara Abbasoğlu, Irmak Sarıhan, Begüm Yuva
Gümüş: Hazal Burun, Ecesu Demircan, Ceyda Kömür
Bronz: Elif Doğan, Beyza Karakuş, Şeyma Karakuş
Makaralı Yay 21 Yaş Altı Karışık Ekip:
Altın: Ayşenur Fenerci, Halit Ömer Dağ
Gümüş: Emine Azra Yılmaz, Batuhan Levent Sağlam
Bronz: Şeyma Karakuş, Yunus Emre Arslan